OFERTA DLA PRODUCENTÓW

Jesteś producentem? Jeśli tak, to gratulujemy i dziękujemy, że jesteś z nami. Chciałbyś w prosty sposób zwiększyć swoje dochody? Zależy Tobie na zadowoleniu odbiorców? Wyobraź sobie klienta, który zakupił Twój produkt – rozpakowuje go i wyciąga instrukcję wykonaną w najlepszej jakości. I co widzisz? Jego uśmiech! Jak on się czuje? Jest zadowolony, a wręcz zachwycony! Wszystko zależy od Ciebie.

A teraz z drugiej strony…
Wyobraź sobie klienta, który nie jest zadowolony z etykiety na opakowaniu i mało czytelnej instrukcji. Na dodatek wydruk jest w bardzo słabej jakości i instrukcja została niedbale złożona. Czy wtedy ta osoba poczuje się dobrze? Zdecydowanie nie. Jak myślisz, który klient poleci Twój produkt znajomym? Czy nie wystarczy zmienić jednej, drobnej rzeczy?

Wyobraź sobie, że te wszystkie walory dostaniesz u nas w bardzo atrakcyjnej cenie. Zależy Tobie na terminowości, jednocześnie zachowując najwyższą jakość? Teraz jest to możliwe! Decyzja należy tylko do Ciebie, zatem co wybierasz? Wybrałeś jakość i pełne zadowolenie klienta, my również.

Gwarancja najlepszej jakości MONOC DRUKARNIA


Jeśli jesteś zainteresowany innym produktem lub masz pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy.

KONTAKT
tel. +48 607 987 423
tel. +48 601 74 71 78

O firmie


Nasza firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży poligraficznej, zbudowane na wieloletniej współpracy z producentami. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na kompleksową obsługę każdego zamówienia. Drukujemy zarówno małe, jak i duże nakłady wedle Twoich potrzeb. Wszystkie zlecenia zawsze wykonujemy starannie, terminowo i profesjonalnie oraz w bardzo atrakcyjnej cenie.

ATUTY NASZEJ FIRMY

Złóż zamówienie i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów! Jesteśmy dla Ciebie!

MONOC DRUK

Dojazd