Zmieniamy się dla Was! Pełna oferta cenowa już wkrótce!

OFERTA DLA PRODUCENTÓW

Jesteś producentem? Jeśli tak, to gratulujemy i dziękujemy, że jesteś z nami. Chciałbyś w prosty sposób zwiększyć swoje dochody? Zależy Tobie na zadowoleniu odbiorców? Wyobraź sobie klienta, który zakupił Twój produkt – rozpakowuje go i wyciąga instrukcję wykonaną w najlepszej jakości. I co widzisz? Jego uśmiech! Jak on się czuje? Jest zadowolony, a wręcz zachwycony! Wszystko zależy od Ciebie.

A teraz z drugiej strony…
Wyobraź sobie klienta, który nie jest zadowolony z etykiety na opakowaniu i mało czytelnej instrukcji. Na dodatek wydruk jest w bardzo słabej jakości i instrukcja została niedbale złożona. Czy wtedy ta osoba poczuje się dobrze? Zdecydowanie nie. Jak myślisz, który klient poleci Twój produkt znajomym? Czy nie wystarczy zmienić jednej, drobnej rzeczy?

Wyobraź sobie, że te wszystkie walory dostaniesz u nas w bardzo atrakcyjnej cenie. Zależy Tobie na terminowości, jednocześnie zachowując najwyższą jakość? Teraz jest to możliwe! Decyzja należy tylko do Ciebie, zatem co wybierasz? Wybrałeś jakość i pełne zadowolenie klienta, my również.

Gwarancja najlepszej jakości MONOC DRUKARNIA


Nasze atuty to:


Jeśli jesteś zainteresowany innym produktem lub masz pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy.

KONTAKT
tel. +48 607 987 423
tel. +48 601 74 71 78

O firmie


Nasza firma istnieje na rynku poligraficznym od 2001 roku. Specjalizujemy się w druku offsetowo-cyfrowym, wielkoformatowym i usługach introligatorskich. Drukujemy zarówno małe, jak i duże nakłady.

Wieloletnie doświadczenie oraz precyzja są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Nowoczesny park maszynowy pozwala naszej drukarni na kompleksową obsługę każdego zamówienia.

Posiadamy własną introligatornię, dzięki której skracamy czas realizacji, a dobrze wyszkolona kadra zapewni najwyższą jakość usług.

Powierzone nam zlecenia zawsze wykonujemy starannie i profesjonalnie oraz gwarantujemy ich terminowość.

Zapraszamy do współpracy!

Dojazd